O mnie

[two_third last=”no” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=””][tdcontent text_align=”left” margin_top=”0″ margin_bottom=”0″ class=”” id=””]Cześć! Jestem Łukasz.

Miło, że mnie odwiedziłeś. Witam Cię w moim małym świecie fotografii.
Rozgość się.

Moje podejście do fotografii kształtowało się przez wiele lat. Nieocenionym źródłem inspiracji jest moja Żona i Córki. Na każdym kroku czuję od nich lekki powiew wiatru, bym robił to, co kocham. Moje fotografie nie byłyby takie, jakie są, gdyby nie One. Dzięki!

W swojej pracy nie kreuję rzeczywistości. Rejestruję ją taką, jaka jest. Pomimo wielu niedoskonałości, zawsze piękna, prawdziwa, z małą łzą wzruszenia. Ważne są dla mnie detale. Dlatego też, dbam niezwykle o to, by historię, którą z Wami tworzę zamknąć w pięknej oprawie. Stąd też w mojej ofercie znajdziecie wyjątkowe drewniane pudełka na zdjęcia i pendrive. Wszystkie Wasze wspomnienia możemy zamknąć trwale w pięknym fotoalbumie.

Będę się czuł zaszczycony, jeśli usiądziesz teraz z kubkiem kawy czy herbaty i przejrzysz najnowsze historie moich Par. Zapraszam tutaj.

Ściskam,

Do zobaczenia!

 

 

 [/tdcontent][/two_third][one_fourth last=”yes” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=””][tdcontent text_align=”center” margin_top=”0″ margin_bottom=”0″ class=”” id=””] 

 

[/tdcontent][/one_fourth]